MEVZUAT

 

Mali Mevzuat Arşivi >> Mali Konular >> Vergi >> Diğer Vergi Kanunları


31.12.2021 BİLGİLENDİRME


BİLGİLENDİRME
İçerisinde bulunduğumuz günlerde, insanlığın başına bela olan COVİD-19 virüsü malesef bizlerin işlerinide büyük oranda sarstı.
Bir mücbir sebep olarak görülmesi gereken bu ortam, daha da ileri giderek biz meslek mensuplarını tabiri yerinde ise bir sel gibi önüne katarak götürdü bir girdaba attı.
NİSAN 2021 tarihli Dergimizi çıkaramadık.
Malesef işimizi yapmakta zorlanmaktayız.
Okuyucu kitlemiz olan Siz Sayın Abonelerimizin de maddi ve de manevi durumları ile zorlanmaktayız.
Sizlerden gelen destek ve önerilerle yayın hayatını sürdüren MALİYE VE SİGORTA YORUMLARI Dergimizi kağıda basılı ortamda çıkarmakta zorlanmaktayız.
Üzülerek söylüyoruz ki, abone yenileme bedellerini dahi ödemekte zorlanan abonelerimiz ve yenileme bedellerini yüksek bularak ödemeyen 3 ay, 6 ay ve 9 ay gibi vadelerle ödeyebileceğini belirten abonelerimiz bizleri ödeme güçlüğü içerisine sokmuş bulunmaktadır.
Bir taraftan kargo ve posta işleme merkezinin randımanlı dağıtım yapmaması sonucu fazlaca tepki almaktayız.
Girdi maliyetlerimizin çok üst noktalara çıkması, malesef bizleri bugüne kadar destekleyen ve fakat bahsi geçen VİRÜS nedeniyle v.b. nedenlerle aboneliklerini yenilemeyenler nedeniyle şimdilik yayın hayıtımızı durdurmak zorunda kalacağımızı,
Elektronik ortamda yayının devamı yönünde çalışma yaptığımızı, istenilen düzeye gelmesi halinde ayrıca tüm abonelerimizi bilgilendireceğimizi,
Amacımız, kağıt ortamında ve elektronik ortamda yayının devamını sağlamaktır.
35’inci yılına girmiş olan Dergimiz ve Kanun ekleri ile ilgili üzülerekte olsa şimdilik yayının durdurulması kararımızı anlayışla karşılayacağınızı ümit eder tüm Abone ve Okurlarımıza saygılarımızı sunarız.
Yayın hayatımızı şimdilik durdurmamıza rağmen Genel Merkez adresimiz ve ben fiilen yerimizde oluşabilecek projelerimizin çalışmalarına COVİD-19 virüsü nedeniyle zorunlu kapanış sonucu 17 Mayıs 2021 tarihinden itibaren devam edeceğiz.
 
MALİYE VE SİGORTA YORUMLARI DERGİSİ
Saygılarımızla
İmtiyaz Sahibi
Ahmet TEKİN